Sepet

Sepetiniz boş

Aşağıdaki koleksiyonlara göz atabilirsiniz!

TESLİMAT

Vermiş olduğunuz ürün siparişi stoklarımızda mevcut ise 1-3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Stokta mevcut olmayan fakat hala üretimde olan ürünler 3-5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargo şirketine teslim edilir. Sipariş alındıktan sonra siparişinizde değişiklik veya iptal alınmamaktadır.

İADE KOŞULLARI

Sitemizde satın almış olduğunuz ürünler, stok durumuna göre, 14 iş günü içerisinde değişim veya iaddeye tabidir. Satin aldiginiz ürünün yanlış, hatalı, hasarlı veya kusurlu gönderilmesi durumunda iadde veya değişim isteğinde bulunabilirsiniz. Iadde veya değişim talebi için yapmanız gereken ilk aşama pearlyandmore@gmail.com hesabına  e-posta mesajı göndermeniz gerekmektedir. Iadde veya değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Kişiye özel yapılan ürünler, veya kişisel ölçü bildirerek atölyemizde yapılan ürünler iadde edilemez. Küpe gibi iaddesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerin iaddesi yapılmamaktadır. 

İndirim esnasında satın alınan ürünlerin sadece değişimi mümkündür, işbu ürünler iaddeye tabii değildir, 

Iadde ve değişimi mümkün olmayan ürünler satın almanız esnasında sizlere bildirilecektir.

Satın aldığınız ürün/ürünler sizlere kutu ve ambalaj içerisinde gönderilmektedir, ambalajı ve bantı açılmış ürünler değişemez ve iadde edilemez.

Iadde veya değişim talep edilen ürün/ürünlerin kullanılmamış, ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ambalajı ve bantı açılmamış olmak üzere, ürün/ürünlerin size gönderildiği gibi kutusunda, poşetiyle, ürün etiketiyle birlikte gonderilmesi gerekmektedir.

Iadde ve değişimlerde, kargo ücreti göndericiye aittir.